En değerli sermayenin insan kaynağı olduğu gerçeğinden hareketle, amacımız pozisyonun gerektirdiği yetkinlik ve niteliklere sahip adayları bünyemize katmaktır.

İnsan Kaynakları Politikamız;

  • Güçlü iletişim ve motivasyon ortamı sağlamak,
  • Uygulamalarımızla çalışanlarımıza destek olmak,
  • Kurumsal olanaklar ile çalışanlarımızı geliştirerek, sürekli başarıya doğru yönlendirmek,
  • Başarıyı ödüllendirmek

İşe Alım​ Süreci

İş ilanlarımız Kariyer.net üzerinden yayınlanmaktadır. İş başvurularınızı Kariyer.net aracılığı ile veya ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere CV’nizi ik@bmedikal.com adresine göndererek yapabilirsiniz.

Staj Programı

Sektörde kariyer yapmayı hedefleyen lise ve üniversite öğrencilerine, çalışma ortamımızı deneyimleme fırsatı vermek, çalışma hayatına dair becerilerini artırarak, gelişimlerini desteklemek amacıyla staj olanağı sağlıyoruz.

Staj programında işlerini samimiyetle yürüten, verimliliği esas alarak yeni ve yaratıcı fikirler geliştiren, yüksek performanslı bireyler, departman ihtiyaçları doğrultusunda kalıcı iş başvurusunda bulunabilirler.

Staj başvurularınızı, CV'nizi ik@bmedikal.com adresine göndererek yapabilirsiniz.

Lise Stajı

Lise stajyer başvuruları her yıl Mayıs-Temmuz ayları arasında kabul edilir ve okul dönemi olan Eylül-Haziran ayları içinde gerçekleştirilir.

Üniversite Stajı

Üniversite stajyerleri için staj dönemleri üniversite ve yüksek okulların kapanış dönemleri ve toplu tatil dönemleri göz önünde bulundurularak, her yıl Nisan ayında saptanır ve duyurulur. Staj başvuruları Mayıs ayı içerisinde gerçekleşir. Staj dönemi Haziran-Temmuz-Ağustos ayları arasındadır.